Aktuāli

Ciematā “Dailas” Ādažos pēdējās kārtās pārdoti jau 81% zemesgabalu privātmājai

Ciematā “Dailas” Ādažos pēdējās kārtās pārdoti jau 81% zemesgabalu privātmājai

Par privātās apbūves zemes iegādi ciematā “Dailas” Ādažos potenciālo klientu interese pērnā gada otrajā pusē un šogad ir rekordaugsta. Vēl pirms infrastruktūras būvniecības pabeigšanas pēdējās kārtās pārdoti 81% zemes vienību un iegādei pieejami vēl tikai 8 zemesgabali. Kā rāda prakse, pircēji dod priekšroku zemesgabaliem ar jau nodrošinātām komunikācijām un kvalitatīvu infrastruktūru. Tieši šāds ir Nordic Villages ciemats “Dailas” Ādažos.

 

Ciemats “Dailas” Ādažos - ideāla vieta dzīvei Pierīgā

Nereti, iegādājoties zemi, ir grūti paredzēt, cik laikietilpīgs un neprognozējams apgrūtinājumu un finanšu ziņā var izrādīties zemesgabalam nepieciešamo komunikāciju pieslēgumu – elektrība, gāze, ūdens un kanalizācija skaņojums. Tāpēc visi Nordic Villages ciemati un arī ciemats “Dailas” Ādažos ir ideāla vieta tiem, kuri vēlas būvēt pašu izvēlētu māju, bet nevēlas apgrūtināt sevi ar infrastruktūras skaņojumiem, jo te katram zemesgabalam visas komunikācijas jau ir nodrošinātas. Atliek tikai izvēlēties mājas projektu un būvniecību var uzsākt uzreiz.

 

Ciemats “Dailas” atrodas pie Podniekiem, nepilnu 2 km attālumā no Ādažu centra un to ieskauj zaļa un kopta apkārtējā teritorija. Ciemata apkaimē ir teicama infrastruktūra – skolas, bērnudārzi, tirdzniecības centri, plašas atpūtas un izglītības iespējas. Tikai 1km attālumā no ciemata atrodas Vējupes peldvieta. Ērts sabiedriskais transports līdz Rīgai. Ielas ciematā ir asfaltētas un apgaismotas, apsaimniekošana ir bezmaksas.

 

Ciemata “Dailas” kopējā platība 15 ha sadalīta zemes vienībās pa 1200 – 1600 kv.m. Zemesgabalus ir iespējams apvienot. Ciemats ir pilnībā labiekārtots, zemesgabaliem ir izbūvēts piebraucamais ceļš, uzstādīts ielu apgaismojums un izveidoti pieslēgumi elektrotīklam, gāzes vadam, pilsētas ūdensvadam un kanalizācijai.  Ciematā ir arī optiskais internets, ko īpaši novērtē tie, kam darbs un mācības no mājām. Vēl vien pluss ir tas, ka zemesgabalu iegāde iespējama arī uz nomaksu un ar bankas finansējumu.

 

 

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Oksana Dmitrijeva

Pārdošanas speciāliste
+371 28660033
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus