Par Mums

Par SIA DOMUSS

Privātmāju ciematu attīstītājs Nordic Villages ir daļa no DOMUSS grupas, kas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū darbojas kopš 1995. gada. “Domuss” attīstīto projektu vidū ir gan dzīvojamās un biroju ēkas, ekskluzīvais dzīvojamais komplekss „Mežaparka Rezidences” un „Ģipša Fabrika”, BREEAM ilgtspējīgi sertificētā dzīvokļu ēka „Felicity Apartments”, tirdzniecības objekti (tai skaitā iepirkšanās centrs “Rīga Plaza”), noliktavu un loģistikas centri.

Mūsu sadarbības partneri ir būvnieki, kuru māju ražošanas un būvniecības ilggadējo pieredzi veido ne tikai projekti Latvijas tirgū, bet arī Skandināvijā un citās Eiropas valstīs. Sadarbības partneru māju būvniecība nodrošina augstu kvalitāti, izcilu energoefektivitāti un mājas ilgmūžību.

Ekoloģija

Perfekti sabalansēts iekšējais mikroklimats, kas tiek nodrošināts, pateicoties būvniecībā izmantotajiem materiāliem un koka konstrukciju īpašībām, kas kalpo kā dabisks gaisa mitruma balanss. Rūpnieciskā ražošana būvniecības procesā samazina vides piesārņojumu mājas būvniecības laikā.

Ātrums

Pateicoties mūsu arhitektu, konstruktoru, celtniecības inženieru un dizaineru profesionalitātei, mājas būvniecība no līguma parakstīšanas brīža līdz tās pilnīgai nodošanai ekspluatācijā aizņem tikai dažus mēnešus.

Pasūtīt jaunas mājas būvniecību

Savas sapņu mājas būvniecībai piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu ilglaicīgajiem partneriem. Šīs ir profesionālas būvkompānijas ar nopietnu pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs.

Uzzināt vairāk

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Oksana Dmitrijeva

Pārdošanas speciāliste
+371 28660033
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus