Par Mums

Par SIA DOMUSS

Ciemata attīstītājs ir SIA DOMUSS, kas darbojas nekustamā īpašuma tirgū Latvijā kopš 1995. gada. Mūsu uzņēmums pārvalda, arēnās un pārdod nekustamo īpašumu. Šobrīd SIA DOMUSS galvenā darbība ir nekustamā īpašuma attīstība. Mūsu jaunie projekti ir privātmājas, vidējās un ekonomiskās klases elites mājas, kā arī komerciālie parki un biroju ēkas.

SIA DOMUSS sadarbības partneri ir būvnieki, kuru māju ražošanas un būvniecības ilggadējo pieredzi veido ne tikai projekti Latvijas tirgū, bet arī Skandināvijā un citās Eiropas valstīs. Mūsu sadarbības partneru rūpnieciskā mājas ražošana nodrošina augstu kvalitāti, precizitāti un mājas ilgmūžību. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par savu darbu.

Ekoloģija

Perfekti sabalansēts iekšējais mikroklimats, kas tiek nodrošināts, pateicoties būvniecībā izmantotajiem materiāliem un koka konstrukciju īpašībām, kas kalpo kā dabisks gaisa mitruma balanss. Rūpnieciskā ražošana būvniecības procesā samazina vides piesārņojumu mājas būvniecības laikā.

Ātrums

Pateicoties mūsu arhitektu, konstruktoru, celtniecības inženieru un dizaineru profesionalitātei, mājas būvniecība no līguma parakstīšanas brīža līdz tās pilnīgai nodošanai ekspluatācijā aizņem tikai dažus mēnešus.

Pasūtīt jaunas mājas būvniecību

Savas sapņu mājas būvniecībai piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu ilglaicīgajiem partneriem. Šīs ir profesionālas būvkompānijas ar nopietnu pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs.

Uzzināt vairāk

Tuvākajā laikā mūsu menedžeris sazināsies ar Jums!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Jānis Ozols

Pārdošanas speciālists
+371 22008870
Baznīcas iela 20/22
Rīga, LV1010
Lūdzu, aizpildiet visus laukumus
Lūdzu, aizpildiet visus laukumus