Investoriem

Akcija

PĒRC ZEMI SALASPILĪ ________________ DĀVANĀ SAŅEM MĀJAS PROJEKTU ________________

Uzzināt vairāk

Pērkot zemi - dāvanā mājas projekts!

Pērkot zemesgabalu Salaspilī ciematā "Jaunzemes", dāvanā saņemsi jau saskaņotu projektu energoefektīvas mājas būvniecībai. Tā ir iespēja sākt būvniecību uzreiz pēc zemes iegādes.

Uzzināt vairāk

Apbūves zeme investīcijām

Nordic Villages piedāvā investoriem un būvniekiem ideālu platformu nekustamā īpašuma projektu īstenošanai pieprasītākajās apkaimēs: ĀDAŽOS, CARNIKAVĀ, SALASPILĪ un MĀRUPĒ. Iegādei labiekārtotos ciematos pieejama apbūves zeme ar pilnībā izbūvētu infrastruktūru un nodrošinātām visām nepieciešamajām komunikācijām katrā zemesgabalā.

Galvenās ciematu priekšrocības

Iecienītākās apkaimes Pierīgā

Visi ciemati ir vien 20 km attālumā no Rīgas. Tā ir labākā izvēle, kur pēc spraigas darba dienas rast mieru dabā un klusumā, vienlaikus baudot pilsētas tuvuma sniegtās ērtības..

Droša un labiekārtota vide

Asfaltēti un apgaismoti ceļi, diennakts tumšajā laikā, un bruģētas ietves. Sabiedriskais transports soļa attālumā. Ainaviska vide un svaigs gaiss.

Laba sociālā infrastruktūra

Ciematu atrašanās vietas ir netālu no novada centra, kā rezultātā viss ikdienas dzīvei nepieciešamais ir tuvu: skolas, bērnudārzi, izklaides vietas, veikali.

 

 

Izvēlieties ciematu savai investīcijai

Carnikava - ciemats "Zieldejas"

Privātapbūves zeme ar izbūvētām visām nepieciešamajām komunikācijām: pilsētas ūdens un kanalizācija, elektrība, gāze. Zemesgabali piemēroti 1-2 stāvu privātmāju, dvīņu un rindu māju būvniecībai. 

 

Uzzināt vairāk

Ādaži - ciemats "Dailas"

 

Apbūves zeme ar nodrošinātām komunikācijām katrā īpašumā: pilsētas ūdens un kanalizācija, elektrība, gāze. Ciematā ir optiskais internets. Zemesgabali piemēroti 1-2 stāvu privātmāju, dvīņu māju būvniecībai.

 

Uzzināt vairāk

Salaspils - ciemats "Jaunzemes"

Apbūves zeme un zeme ar jau saskaņotu mājas būvniecības projektu.  Nodrošinātas komunikācijas katrā īpašumā: pilsētas ūdens un kanalizācija, elektrība. Zemesgabali piemēroti 1-2 stāvu privātmāju, dvīņu māju būvniecībai.

 

Uzzināt vairāk

  

  

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Jānis Ozols

Pārdošanas speciālists
+371 22008870
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus