Aktuāli

Labiekārtoti zemes gabali privātmājai - laba investīcija

Labiekārtoti zemes gabali privātmājai - laba investīcija

Jauna privātmāja Pierīgā – par to sapņo un sapni realizē arvien vairāk ģimeņu. Kā rāda Nordic Villages dati, tad privātās apbūves zemes iegādes darījumu skaits pēdējā gada laikā mūsu ciematos Ādažos, Carnikavā, Salaspilī un Babītē ir dubultojies un interese par iegādi joprojām turpina pieaugt. Vieni no faktoriem, kas to veicina ir tas, ka energoefektīvu māju piedāvājums tirgū ir ļoti minimāls un cilvēki izvēlas iegādāties zemi un būvēt māju paši, gan arī tas, ka Nordic Villages ciemati ir pilnībā labiekārtoti un izvietoti pieprasītākajās apkaimēs Pierīgā.

 

Kvalitatīva un ērta dzīvesvieta Pierīgā

“Hibrīda darba modelis arvien vairāk cilvēkiem ir kļuvis par ikdienu. Pavadot ilgāku laiku mājās, tiek pārvērtēta esošā mājokļa funkcionalitāte, lokācija un, vēloties uzlabot savu dzīves kvalitāti, izvēle ir par labu priekšrocībām, ko sniedz dzīve privātmājā. Svaigs gaiss, zaļa un privāta vide, attīstīta apkaimes infrastruktūra un laba sabiedriskā transporta pieejamība, ir tas, ko Nordic Villages ciematos Pierīgā mājokļu īpašnieki novērtē visvairāk.”,  atzīmē  Nordic Villages pārdošanas vadītājs Jānis Ozols. 

  

Labiekārtoti ciemati Ādažos, Carnikavā un Salaspilī

Pircēji dod priekšroku zemesgabaliem ar jau izbūvētām komunikācijām un kvalitatīvu ciemata infrastruktūru. Šādos ciematos arī bankas uz izdevīgākiem nosacījumiem piešķir finansējumu gan zemes iegādei, gan mājas būvniecībai. Tieši šādi ir Nordic Villages ciemati “Dailas” Ādažos, ”Ziedlejas” Carnikavā un “Jaunzemes” Salaspilī.

Nordic Villages ciemati ir pilnībā labiekārtoti, zemesgabaliem ir izbūvēts piebraucamais ceļš, uzstādīts ielu apgaismojums un ciematu apsaimniekošana ir bezmaksas.  Iegādei pieejami zemes gabali platībās no pa 1100 – 2300 kv.m. Zemesgabalus ir iespējams apvienot. Zemesgabali piemēroti privātmāju, dvīņu un rindu māju būvniecībai.

Ņemot vērā, ka Nordic Villages ciematos infrastruktūra jau ir pilnībā izbūvēta un zemesgabali ir ar komunikāciju pieslēgumiem, būvniecību iespējams uzsākt uzreiz pēc zemesgabala iegādes.

 

Laba investīciju iespēja

Lielākā daļa Nordic Villages klientu gandrīz uzreiz pēc zemesgabala iegādes uzsāk būvniecību. Bet pēdējā laikā pieaug to pircēju īpatsvars, kas izvēlas zemes iegādi kā labu investīciju kvalitatīvā īpašumā ar mērķi gūt peļņu no īpašuma pārdošanas nākotnē. Vienlaikus šī investīcija kalpo arī kā nodrošinājums sava kapitāla sava kapitāla aizsardzībai pret pieaugošo inflāciju.

 

 

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Oksana Dmitrijeva

Pārdošanas speciāliste
+371 28660033
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus