Aktuāli

Nordic Villages ciemati Pierīgā – labiekārtota kvalitatīva vide savas mājas celšanai.

Nordic Villages ciemati Pierīgā – labiekārtota kvalitatīva vide savas mājas celšanai.

Ādaži, Carnikava, Salaspils, Mārupe – joprojām pieprasītākie Pierīgas apvidi, kur tiek iegādāta zeme privātmājas būvniecībai. Tieši šajos apvidos ar attīstītu infrastruktūru ir izveidoti Nordic Villages ciemati, kur ir iespēja izvēlēties sev zemi un būvēt māju pēc saviem ieskatiem ar vēlamo plānojumu un būvniecības materiāliem.

Pieņemot lēmumu būvēt pašiem, visbiežāk viens no lielākajiem izaicinājumiem ir paredzēt, cik ilgu laiku paņems komunikāciju - elektrība, gāze, ūdens un kanalizācijas pieslēgumu skaņošana un izbūvēšana, cik tas būs dārgi un vai vispār visas vajadzīgās komunikācijas ir iespējams nodrošināt. Nordic Villages ciematos šie jautājumi ir skaidri un jau atrisināti - katrs zemesgabals ir ar jau izbūvētām nepieciešamajām komunikācijām, ir izbūvēts piebraucamais ceļš, uzstādīts ielu apgaismojums. Viena zemesgabala platība ir aptuveni 1200 kvm un zemesgabalus iespējams apvienot iegūstot vairāk privātuma.


“Ģimenes arvien vairāk izvēlas zemes iegādi mājas būvniecībai Nordic Villages ciematos Pierīgā, jo tā ir labāka dzīves kvalitāte, svaigs gaiss, ainaviska vide, sakārtota sociālā infrastruktūra, izglītības iestādes, kultūras un sporta iespējas, sabiedriskais transports ir soļa attālumā. Un vēl viens pluss ir tas, ka zemes iegādei mūsu ciematos ir pieejams bankas finansējums un zemes iegādi iespējams veikt uz nomaksu”, piezīmē Nordic Villages pārdošanas vadītājs Jānis Ozols.

Visiem ciematiem ir veiksmīga lokācija, kas nodrošina iespēju būt ciešā Rīgas tuvumā, taču vienlaicīgi būt nostāk no pilsētas burzmas. Ja iepaticies kāds no ciematiem, bet tomēr ir vēlme iegādāties jau gatavu māju, arī tas ir iespējams, jo ciematā “Ziedlejas” Carnikavā un ciematā “Dailas” Ādažos piedāvājumā ir jaunas energoefektīvas mājas pilnā apdarē.

 


Zeme ar komunikācijām – arī mazā investora izvēle.

Tendences rāda, ka arī mazie nekustamo īpašumu attīstītāji, kuru darbības virziens ir māju būvniecība ar mērķi pēc tam tās pārdot un gūt peļņu, aktīvi pērk tieši apbūves zemesgabalus ar jau izbūvētām un zemesgabalam pievilktām inženierkomunikācijām, tādējādi māju projektēšanu un būvniecību uzsākot uzreiz, netērējot tik dārgo laiku inženierkomunikāciju nodrošināšanas organizēšana. Zemesgabali Nordic Villages ciematos piemēroti privātmāju, dvīņu māju un rindu māju būvniecībai, kas paver mazajiem attīstītājiem plašākas investīciju iespējas.

 

 

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Oksana Dmitrijeva

Pārdošanas speciāliste
+371 28660033
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus