Aktuāli

Akcija

Pērc apbūves zemi uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem ciematā "ZIEDLEJAS", Carnikavā

Uzzināt vairāk
Zeme ar saskaņotu mājas būvprojektu Salaspilī

Zeme ar saskaņotu mājas būvprojektu Salaspilī

Nordic Villages ciematā “Jaunzemes” Salaspilī iegādei tiek piedāvāti zemes gabali ar jau saskaņotu tehnisko projektu energoefektīvas un ērtas privātmājas būvniecībai. Jaunajam īpašniekam atkrīt ilgais un dārgais projektēšanas un saskaņošanas process, kas parasti ir 4 - 6 mēneši. Šī ir iespēja būvniecību uzsākt uzreiz pēc zemesgabala iegādes. Atliek tikai izņemt būvatļauju un izvēlēties sev tīkamāko būvnieku vai būvēt paša spēkiem.

 

Piedāvājums attiecas uz 2 zemesgabaliem Salaspilī labiekārtotā ciematā “Jaunzemes”: Jaunzemju ielā 26 (1 011 kvm) un Jaunzemju ielā 30 (1 177 kvm) uz kuriem saskaņota mājas projekta “Cherry” ar kopējo platību 142,2 kvm. būvniecība. Zemesgabaliem ir visi komunikāciju pieslēgumi: pilsētas ūdens un kanalizācija, gāze, elektrība. Ideāla klusa vieta dzīvošanai: labiekārtota vide, pilsētas sabiedriskais transports, blakus attīstīta infrastruktūra: skolas, veikali, sporta un atpūtas bāzes.

 

Ērts un mūsdienīgs plānojums

Nordic Villages mājas būvprojekts “Cherry” paredz būvniecību mūra tehnoloģijā. Māja būs ērta dzīvošanai 3-5 cilvēku ģimenei ar 3 guļamistabām, plaša viesistaba, ar virtuvi apvienota ēdamzona, 2 sanmezgli ar vannu un dušu, katlu/saimniecības telpa, auto nojume ar slēgtu noliktavu un dārza terase. Teritorija ap māju ir labiekārtota ar bruģētiem pievedceļiem.  Iepazīsti māju “Cherry” attālināti – apskati 360 tūri šeit!

 

Augsta energoefektivitāte

Māja projektēta kā ekonomiska ar zemu enerģijas patēriņu un labu mikroklimatu. Projekts nodrošina atbilstību gandrīz nulles enerģijas ēkai – paaugstinātas energoefektivitātes klases ēka, kuras energoapgādei izmanto augstas efektivitātes sistēmas. Tas tiek panākts kombinējot vairākus enerģijas taupīšanas paņēmienus: racionāla ēkas forma un izmērs, 3 pakešu logi saules pusē, labi funkcionējošs noēnojums, atbilstoši siltuma zudumu ierobežojošie materiāli. Mājām paredzēti rekuperatori – ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu, kas vienlaicīgi nodrošina nepārtrauktu svaiga gaisa apmaiņu telpās un ievērojamus elektroenerģijas ietaupījumus. Būvprojekts paredz pieslēgumu pilsētas ūdens apgādei, kanalizācijai un gāzes apgādei, kura tiks izmantota apkurei.


Ja ir vēlme dzīvot Salaspilī ciematā “Jaunzemes”, bet patīk kāds cits mājas projekts, tad iegādei ciematā pieejami arī vēl daži labiekārtoti zemes gabali ar nodrošinātām komunikācijām, kuru platība ir ap 1200 kvm. 

 

 

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Oksana Dmitrijeva

Pārdošanas speciāliste
+371 28660033
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus