Carnikava

CIEMATS "ZIEDLEJAS"

Ērts un mūsdienīgs plānojums

 

Mājas būvniecība ir veikta mūra tehnoloģijā. Tai ir ērts plānojums - 3 guļamistabas, plaša viesistaba, ar virtuvi apvienota ēdamzona, 2 sanmezgli ar vannu un dušu, katlu/saimniecības telpa, auto nojume ar slēgtu noliktavu un dārza terase. Teritorija ap māju ir labiekārtota ar bruģētiem pievedceļiem. Māja projektēta kā ekonomiska ar zemu enerģijas patēriņu, tāpēc šīs mājas būvniecībai iespējams saņemt "Zaļo mājokļu kredītu". Tas nozīmē zemākas procentu likmes, mazāku pirmo iemaksu un citas finansējuma priekšrocības.

Augsta energoefektivitāte


Māja atbilst gandrīz nulles enerģijas klases ēkai – paaugstinātas energoefektivitātes ēka. Tas tiek panākts kombinējot vairākus enerģijas taupīšanas paņēmienus: racionāla ēkas forma un izmērs, 3 pakešu logi saules pusē, labi funkcionējošs noēnojums, atbilstoši siltuma zudumu ierobežojošie materiāli, A klases santehnika. Mājai uzstādīti rekuperatori – ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu, kas vienlaicīgi nodrošina arī nepārtrauktu svaiga gaisa apmaiņu telpās, ievērojamus elektroenerģijas ietaupījumus.

Pasūtīt jaunas mājas būvniecību

Savas sapņu mājas būvniecībai piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu ilglaicīgajiem partneriem. Šīs ir profesionālas būvkompānijas ar nopietnu pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs.

Uzzināt vairāk

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Jānis Ozols

Pārdošanas speciālists
+371 22008870
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus