Zeme Ar Mājas Projektu

Zeme ar saskaņotu mājas projektu Salaspilī

Parasti mājas projektēšanai un projekta saskaņošanai nepieciešamais laiks ir 4-6 mēneši.   Salaspilī ciematā JAUNZEMES iegādei pieejami apbūves zemes gabali ar jau saskaņotu mājas tehnisko projektu. Ta ir iespēja būvniecību uzsākt uzreiz pēc zemesgabala iegādes. Atliek tikai izņemt būvatļauju un izlemt vai būvēsiet paši vai uzticēsiet to kādam citam.

 

 

 

Aktuālais piedāvājums

Piedāvājums attiecas uz mūra mājas projekty "Cherry" un zemesgabaliem Jaunzemju ielā 26 un Jaunzemju ielā 30 Salaspilī. Zemesgabaliem ir visi komunikāciju pieslēgumi: pilsētas ūdens un kanalizācija, gāze, elektrība. Ideāla klusa vieta dzīvošanai, labiekārtota vide, pilsētas sabiedriskais transports, blakus attīstīta infrastruktūra: skolas, veikali, sporta un atpūtas bāzes.

 


Mājas projekts "Cherry"

Platība: 142.2 m2;  4 istabas, 2 sanmezgli
Cena: pēc pieprasījuma

 


Jaunzemju iela 30, Salaspils

Zemes platība: 1 177 m2
Cena: 43 549 EUR

 


Jaunzemju iela 26, Salaspils

Zemes platība: 1 001 m2
PĀRDOTS
 

Ērts un mūsdienīgs plānojums

 

Būvprojekts paredz mājas būvniecību mūra tehnoloģijā. Māja būs ērta dzīvošanai 3-5 cilvēku ģimenei. Tai ir 3 guļamistabas, plaša viesistaba, ar virtuvi apvienota ēdamzona, 2 sanmezgli ar vannu un dušu, katlu/saimniecības telpa, auto nojume ar slēgtu noliktavu un dārza terase, kur ģimenes un draugu lokā sagaidīt saulrietus. Teritorija ap māju ir labiekārtota ar bruģētiem pievedceļiem. Māja projektēta kā ekonomiska ar zemu enerģijas patēriņu un labu mikroklimatu. Tāpēc šīs mājas būvniecībai iespējams saņemt "Zaļo mājokļu kredītu", kas nozīmē zemākas likmes un citas finansējuma priekšrocības.

 

Augsta energoefektivitāte


Māja atbilst gandrīz nulles enerģijas ēkai – paaugstinātas energoefektivitātes klases ēka. Tas tiek panākts kombinējot vairākus enerģijas taupīšanas paņēmienus: racionāla ēkas forma un izmērs, 3 pakešu logi saules pusē, labi funkcionējošs noēnojums, atbilstoši siltuma zudumu ierobežojošie materiāli. Mājām paredzēti rekuperatori – ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu, kas vienlaicīgi nodrošina nepārtrauktu svaiga gaisa apmaiņu telpās un ievērojamus elektroenerģijas ietaupījumus. Būvprojekts paredz pieslēgumu pilsētas ūdens apgādei un kanalizācijai, gāzes apgādei, kura tiks izmantota apkurei.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Jānis Ozols

Pārdošanas speciālists
+371 22008870
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus