Zeme Ar Mājas Projektu

Pērkot zemi - dāvanā saskaņots mājas projekts!

Parasti mājas projektēšana un projekta saskaņošana aizņem 4-6 mēnešus. Mūsu piedāvājums dod iespēju ietaupīt gan laiku, gan naudu!

Pērkot apbūves zemi ciematā  "Jaunzemes" Salaspilī  - Jaunzemju iela 30, dāvānā saņemsiet jau saskaņotu mājas tehnisko projektu.  Tā ir iespēja būvniecību uzsākt uzreiz pēc zemesgabala iegādes. Atliek tikai izņemt būvatļauju.

(*Piedāvājums spēkā līdz 31.12.2022) 


Mājas projekts "Cherry"

142.2 m2; 4 istabas, 2 sanmezgli
Atbilst energoefektivitātes A klasei

 


Jaunzemju iela 30, Salaspils

Zemes platība: 1 177 m2
Cena: 43 549 EUR

 

Mājas virtuālā tūre

142.2 m2; 4 istabas, 2 sanmezgli
Atbilst energoefektivitātes A klasei
 

Ērts un mūsdienīgs plānojums

 

Būvprojekts paredz mājas būvniecību mūra tehnoloģijā. Māja būs ērta dzīvošanai 3-5 cilvēku ģimenei. Tai ir 3 guļamistabas, plaša viesistaba, ar virtuvi apvienota ēdamzona, 2 sanmezgli ar vannu un dušu, katlu/saimniecības telpa, auto nojume ar slēgtu noliktavu un dārza terase, kur ģimenes un draugu lokā sagaidīt saulrietus. Māja projektēta kā ekonomiska ar zemu enerģijas patēriņu un labu mikroklimatu. Tāpēc šīs mājas būvniecībai iespējams saņemt "Zaļo mājokļu kredītu", kas nozīmē zemākas procentu likmes.

Augsta energoefektivitāte


Māja atbilst gandrīz nulles enerģijas ēkai. Tas tiek panākts kombinējot vairākus enerģijas taupīšanas paņēmienus: racionāla ēkas forma un izmērs, 3 pakešu logi, labi funkcionējošs noēnojums, atbilstoši siltuma zudumu ierobežojošie materiāli. Mājai paredzēta rekuperācija – ventilācijas sistēma ar siltuma atgūšanu, kas vienlaikus nodrošina svaiga gaisa apmaiņu telpās un ievērojamus elektroenerģijas ietaupījumus. Būvprojekts paredz pieslēgumu pilsētas ūdens apgādei un kanalizācijai, gāzes apgādei.

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Piesakies apmeklējumam

Lūdzam aizpildīt visus laukus, lai pieteiktos apmeklējumam.

Oksana Dmitrijeva

Pārdošanas speciāliste
+371 28660033
Ķelnes iela 1,
Rīga, LV 1014
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus
Lūdzu, aizpildiet visus laukus